Buka Mağazacılık A.Ş.

 Kullanım Şartnamesi ve Hukuki Bilgileri
İçeriğin telif hakları ve kullanımı
Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler
Diğer fikri ve sınai haklar
Feragat
Buka Mağazacılık A.Ş.’ye bilgi sunma
Yargılama yetkisi ve şube detayları

Bu internet sitesini kullanmadan önce kullanım şartnamesini dikkatlice okuyun. İnternet sitesine ve sitenin materyallerine erişiminiz ve kullanımınız sizin bu şartları tümüyle kabulünüze ve uymanıza bağlıdır. Eğer bu şartları kabul etmezseniz, internet sitesini derhal terk etmeniz ve internet sitesinden elde ettiğiniz materyallerden ileride alacağınız her türlü faydayı kesmeniz gerekmektedir.


İçeriğin telif hakları ve kullanımı

Bu internet sitesindeki materyallerin telif hakları ve diğer hakları .’ye aittir.
Bu sitede size sağlanan materyalleri sadece kendi içinizde bilgi edinmek amacıyla görmek, indirmek ve çoğaltmak hakkına şu şartlara uyarak sahip olabilirsiniz.
1) Materyallerin orijinal hallerindeki bütün bildirimlerin ücretini ödemek
2) Görüntülerle ilgili olarak, sadece yazının etrafındaki görüntüleri kullanmak,
3) Aşağıdaki telif uyarısını içererek: Buka Mağazacılık A.Ş. tüm hakları saklıdır.


Buka Mağazacılık A.Ş.'nin yazılı izni olmadığı sürece bu internet sitesindeki materyaller başka bir yayın veya ticari amaç için kullanılamaz. Bu internet sitesindeki herhangi bir bölüm çerçeve veya parça olarak veya başka bir yolla başka bir internet sitesinin bölümü yapılamaz. Bu internet sitesi ve içeriği herhangi türden bir veritabanı oluşturmak veya aynısının (tamamının veya bir bölümünün) siz veya 3. kişiler tarafından ulaşılabilmesi, internet sitesi veya içeriğinin tamamının veya bir bölümünün dağıtılması için veritabanının depo edilmesi amacıyla kullanılamaz.


Uygulanabilecek diğer şart ve bildirimler

İlave şartlar ve koşullar yapılan ticari işlemlere veya Buka Mağazacılık A.Ş. tarafından bu internet sitesi üzerinde yürütülen promosyonlara da uygulanacaktır. İlave şartlar bu internet sitesi tarafından teklif edilen bütün duyuru panolarına, sanal konuşma mekanlarına ve/veya diğer mesaj ve iletişim olanaklarına da hakim olacaktır. Bu hukuki bilgi sayfasının içerdiği hiçbir şey Buka Mağazacılık A.Ş. ve sizin aranızda şu anda hüküm ifade eden herhangi bir sözleşmeyi düzeltmek veya düzeltmeye niyet etmek amaçlı değildir.


Diğer fikri ve sınai haklar

Bu internet sitesindeki materyallerde tarif edilen ürün, işlem veya teknoloji Buka Mağazacılık A.Ş. tarafından saklı tutulan başka fikri hakların konusu olabilir ve bunların altında lisanslı değildir. Buka Mağazacılık A.Ş., Buka Sofa logosu ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bu sitede bulunan diğer markaların ticari markaları mümkün oldukça belirtilmiştir ve Buka Mağazacılık A.Ş. onların haklarını tanımaktadır.


Feragat

Bu internet sitesinin içerdiği bilgi size "olduğu gibi"; sadece sizin dahili bilgi edinme amaçlarınız için, örtülü kalite garantisi veya pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal olmaması durumu da dahil olmak üzere herhangi bir temsil veya kesinlik yetkisi veya bilgi bütünlüğü veya herhangi başka bir yetki olmaksızın sağlanmıştır. Hiçbir olayda Buka Sofa A.Ş. taraflara arşı bu sitenin kullanımından veya bilgilerin güvenilirliği veya site üzerinden ulaşılan materyaller veya kar mahrumiyeti, belli bir rizikonun doğmasından dolayı işin engellenmesi veya kesintiye uğraması, veri kaybından kaynaklanan zararları da içermek ve fakat bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, Buka Mağazacılık A.Ş. bu zararların meydana gelme olasılığından hukuki olarak izin verilen derecede özellikle haberdar edilse de internet sitesinin hiperlink edilmesinden doğan direkt olmayan, tesadüfi, kullanımın doğal ve zorunlu sonucu olmayan veya dolaylı zarardan ötürü sorumlu olmaycaktır. Bazı yargıalam alanları örtülü garantilerin ve yetklerin dışarda bırakılmasına izin vermememktedir, o yüzden yukarıda belirtilen mahrumiyetler size uygulanmayabilir. 

Bu internet sitesindeki materyaller, teknik kusurlar veya baskı hatalarından kaynaklanan yanlışlar içerebilir ve bu durumda bilgi değişecek, güncellenecek ve uyarı yapılmadan silinecektir. Buka Mağazacılık A.Ş. bu materyalde tarif edilen ürünlerde ve/veya programlarda her zaman düzeltme ve değişiklik yapabilir. Buka Mağazacılık A.Ş. bu internet sitesinin devamlı ve hatasız işleyeceğini veya noksanların düzeltileceğini garanti etmemektedir. Buka Mağazacılık A.Ş. bu internet sitesinin sizin bilgisayar ekipmanınızla uyumlu olduğunu veya internet sitesinin veya sunucunun virüslerden veya hatalardan, worm ya da truva at'ından arınmış olduğunu garanti etmez. Buka Mağazacılık A.Ş. bu tür tahrip edici özelliklerden doğacak sonuçlardan zarar görmenizden sorumlu olmayacaktır.


Bütün bunlara ek olarak, Buka Mağazacılık A.Ş. bu internet sitesi üzerinden ulaşmayı seçeceğiniz başka bir internet sitesiyle ilgili garanti veya yetki vermemektedir. Buka Mağazacılık A.Ş. tarafından bu tarz internet sitelerine ulaşım sağlayan linkler sadece sizin rahatlığınız içindir ve Buka Mağazacılık A.Ş.'nin bu internet sitelerini veya içeriklerini onayladığını ima ettiği farz edilmemelidir.

Buka Mağazacılık A.Ş.’ye bilgi sunma

Genel bilgilendirme için lütfen gizlilik politikası bölümümüze bakınız. Buka Mağazacılık A.Ş. ile aranızda bu tarz bilgileri paylaşmak ile ilgili başka yazılı sözleşmeniz olmadıkça, Buka Sofa A.Ş. bu internet sitesi aracılığıyla sizden gizli veya müseccel bilgi almak istememektedir. Buka Mağazacılık A.Ş. internet sitesinden edindiği ve gizlilik politikası kısmında belirtilen sizin kişisel tanınabilirliğinizle ilgili bilgiler dışındakiler 'GİZLİ OLMAYAN BİLGİ' farz edilecektir. Buka Mağazacılık A.Ş. bu internet sitesi üzerinden veya başka bir elektronik yolla yazılı bir sözleşme olmadan ve sizin teklifinize bağlı olarak bilgi göndermeniz halinde Buka Mağazacılık A.Ş.'nin o bilgileri, size karşı herhangi bir yükümlülüğü olmadan kullanabileceğini anlamış ve kabul etmiş olursunuz. Eğer Buka Mağazacılık A.Ş. nasıl fikir teklif edileceği konusunda bilgi edinmek isterseniz, lütfen sitedeki 'iletişim' bölümüne tıklayın ve iletişim formunu doldurun.


Yargılama yetkisi ve şirket detayları

Bu sitenin kullanımı ve siteye ulaşım Türkiye Cumhuriyeti Hukuku tarafından yorumlanacak ve hüküm verilecektir. Buka Mağazacılık A.Ş. ve Kullanıcı Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin yetkisine uyacaktır.


Şirket detayları

Buka Mağazacılık A.Ş. 

Osmangazi Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 29/1 Esenyurt/İSTANBUL