Buka’dan Yılın İlk Fırsatı

Buka’dan Yılın İlk Fırsatı
Mobilyada akıllı değişim dönemini başlatan ve modüler mobilya grubu ürünlerini Türkiye ile buluşturan Buka, enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında düzenlediği kampanyalarına 2019 yılında da devam ediyor. Yılın ilk iki ayında evlerini yenilemek isteyenler ya da ev kuracaklar tüm mobilya ürünlerinde yüzde 20, kılıflarda ise yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak.

Yılın ilk günlerinde evlerinde değişiklik yapmak isteyenlere ya da evleneceklere Buka’dan güzel bir haber var. 1 Ocak – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Buka’dan alışveriş yapacaklar yılın ilk indirim fırsatından yararlanabilecek. Koltuk, kanepe, puf, sehpa, kırlent ve yemek odası ürünlerinden yapılacak alışverişlere yüzde 20 indirim sağlayan kampanyada; seçili kılıflar ise yüzde 50 indirimli olarak satışta olacak.

Sunflower koltuk alana kılıf hediye edilecek

Her ay bir ürün grubu özelinde indirim yapan Buka’nın, Ocak ayını kapsayan kampanyasında; kendine özgü formuyla ayçiçeklerinden ilham alan Sunflower koltuk alanlara kılıfı hediye edilecek.

 

Koltuklarınızın rengini dilediğiniz an değiştirebilirsiniz

Buka koltuklarından satın alanlar, aynı zamanda sunulan ilave kılıflarla mobilyalarının tarzını istedikleri zaman özgürce değiştirebiliyor ve mekâna bambaşka bir hava getirebilme imkânı elde ediyor. Kolaylıkla değiştirilip, yıkanabilen veya kuru temizleme yapılabilen kılıflar pratik kullanımlarıyla günlük hayatı kolaylaştırıyor. Yüzlerce kumaş ile birbirinden farklı renk ve desen seçeneği bulunan Buka’da aynı zamanda kumaş çeşitliliği mevsimlere göre mobilyalarda kışın sıcak, yazın serin dokuyu yakalama fırsatı sunuyor.

 

Not:Seçili kılıflarda indirim geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.