Buka'dan Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek

Buka'dan Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek

Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, topyekun enflasyonla mücadele kapsamında, her ay uyguladığı indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı.  Aralık ayının sonuna kadar ev kuracakları ya da evini yenilemek isteyenleri, tüm mobilya ürünlerinde yüzde 25 aksesuarlarda ise yüzde 60’a varan indirim fırsatı bekliyor.

Modüler mobilya grubu ürünleriyle, akıllı değişim konseptini Türkiye genelinde yaygınlaştıran Buka, topyekün enflasyonla mücadele kapsamında indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı. Yeni yıla hazırlanırken evlerinde değişiklik yapmak isteyenler, 1 Kasım - 31 Aralık  tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında; koltuk, kanepe, puf, sehpa, kırlent ve yemek odası ürünlerinden yapılacak alışverişlerinde indirim fırsatından yararlanacak. Aksesuarlar ise yüzde 60’a varan indirimle satışta olacak.

Ayın fırsatı: Henry Koltuk Takımı alanlara 2 sehpa hediye

Buka’da fırsatlar indirimlerle sınırlı kalmıyor. Bundan böyle her ay bir ürün grubu özelinde yapılacak kampanya ile alışverişler daha kârlı olacak. Yıl sonuna kadar devam edecek özel kampanya kapsamında Henry koltuk takımı alanlara orta ve yan sehpa hediye ediliyor.

İlave kılıflarla değişim özgürlüğü

Buka koltuklarından satın alanlar, aynı zamanda sunulan ilave kılıflarla mobilyalarının tarzını istedikleri zaman özgürce değiştirebiliyor ve mekâna bambaşka bir hava getirebilme imkânı elde ediyor. Kolaylıkla değiştirilip, yıkanabilen veya kuru temizleme yapılabilen kılıflar pratik kullanımlarıyla günlük hayatı kolaylaştırıyor. 500’den fazla kumaş ile birbirinden farklı renk ve desen seçeneği bulunan Buka’da aynı zamanda kumaş çeşitliliği mevsimlere göre mobilyalarda kışın sıcak, yazın serin dokuyu yakalama fırsatı sunuyor.

 

Not:Sehpa hediyesi Henry 3+2+1 ve 3+3+1 takım ve 4899 ₺ üzeri Henry satışlarında geçerlidir.  

Kampanya KKTC ve Bahreyn mağazalarımızda geçerli değildir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.