Blog

Buka'da yaz coşkusu devam ediyor

Buka'da yaz coşkusu devam ediyor

Farklı tasarımlarla yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka, Temmuz ayına özel kampanyasıyla yaz coşkusuna ortak olmaya devam ediyor. Temmuz ayı boyunca kampanya kapsamında Buka’dan satın alınan tüm oturma gruplarında, sehpalarda ve Hoppekids çocuk ürünlerinde yüzde 35, yemek odaları ve yatak odalarında ise yüzde 15 indirim uygulanacak.

Buka şimdi de Kuzey Kıbrıs'ta!

Buka şimdi de Kuzey Kıbrıs'ta!

Değişen yaşam koşullarına uyum gösteren ve hayatı kolaylaştıran mobilyalarıyla öne çıkan Buka, Türkiye sınırları dışındaki ilk mağazasını Kuzey Kıbrıs’ta faaliyete geçirdi. Türkiye’de kısa zamanda ve hızlı adımlarla büyüyen akıllı mobilya markası, hem inovatif hem de fonksiyonel ürünlerini artık  Kuzey Kıbrıslılarla buluşturuyor.

Evleneceklere Özel Fonksiyon Mobilyalar

Evleneceklere Özel Fonksiyon Mobilyalar

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte evlilik sezonu açıldı. Yeni bir hayata adıma atacak çiftlerin düğün telaşındaki en zorlu süreçlerinden biri kuşkusuz eve alınacak mobilya seçimi. Farklı tasarımlarla yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen Buka; yenilikçi ürünlerle oluşturulmuş koleksiyonlarıyla evlenecek çiftlere, evlerini hayal ettikleri gibi döşeme imkânı tanıyor.

Buka ile Yazın Enerjisini Evinizde Hissedin

Buka ile Yazın Enerjisini Evinizde Hissedin

Güneşin tüm enerjisi evlerimize girerken, yaz aylarının canlılığını daha fazla hissediyoruz. Yazın hafifletici etkisini yansıtan ferah mobilyalar ve doğanın canlanan renkleri de yaşam alanlarımızda yaz enerjisini hissetmemize yardımcı oluyor. Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, yaz aylarında bu enerjiyi doyasıya hissetmek isteyenlere değişken modüler parçalı mobilya, ev tekstili ve aksesuarlarıyla birçok seçenek sunuyor.

Dekorasyonda Yaz Coşkusu

Dekorasyonda Yaz Coşkusu

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yazın enerjisini evlerine yansıtmak isteyenler farklı dekoratif ürünlerle evlerini yeniliyor. Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan ve her eve uyum sağlayabilecek ürünleriyle sayısız alternatif sunan Buka, evini yenilemek isteyenlere ve yeni evlenecek çiftlere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Buka’dan 2 Temmuz’a kadar alışveriş yapanlar yazın coşkusunu hissedecek. Tüm oturma grubu, sehpa ve Hoppekids ürünlerinde geçerli olan kampanya kapsamında yüzde 35 indirim fırsatı elde edilecek. Yemek odaları ve yatak odalarında ise yüzde 15 indirim uygulanacak.

Annenizi Sevindirecek Tasarımlar Buka'da

Annenizi Sevindirecek Tasarımlar Buka'da

Yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka, Anneler Günü hediyesine henüz karar veremeyenlere özgün tasarımlı ürünleriyle birçok seçenek sunuyor. Buka, havlu ve bornozlardan, yastık ve dekoratif ev aksesuarlarına kadar farklı hediye alternatifleriyle annenizi mutlu etmenizi sağlayacak.

Buka’dan Evlere Şenlik Kampanya

Buka’dan Evlere Şenlik Kampanya

Bahar döneminde yeni evleneceklere ve evini döşeyeceklere Buka’dan çok güzel bir haber var. Evlere şenlik getiren kampanyayla, Buka’dan satın alınan tüm mobilyalara yüzde 15, seçili ürünlere ise yüzde 35 indirim uygulanıyor. Evlenenlere ve evlerine yenileyenlere 13 bin TL ve üzeri satış tutarına 2. kılıf hediyesi fırsatı da sunan kampanya, 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Evlerde Köşe Kapmaca Zamanı

Evlerde Köşe Kapmaca Zamanı

Ev dekorasyonunda kanepelerin diğer mobilyalarla uyumu kadar konforu da önem taşıyor. Buka’nın her eve ve zevke göre tasarladığı Linen, Nest ve Ege  kanepeleri rahatlıklarıyla dikkat çekiyor. Buka kanepeler hayatın tüm karmaşasından uzak, huzur dolu bir mola vaat ediyor.

Çiçek Desenleriyle Evinizi Bahara Hazırlayın

Çiçek Desenleriyle Evinizi Bahara Hazırlayın

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte değişim ve tazelenme isteği ev dekorasyonunda da kendini gösteriyor. Baharın enerjisini ve tazeliğini evlerine yansıtmak isteyenler farklı dekoratif ürünlerle evlerini yeniliyor. Doğal kumaşlar, aynalı objeler ve açık tonlarda mobilyaların yanı sıra doğadan esinlenilerek tasarlanan dekoratif objeler evlere bahar havası getiriyor.Buka Tasarım veProje Müdürü Hans Stöger evini bahara hazırlamak isteyenlere dekorasyonda önemli olacak püf noktaları veriyor.

Evlerde Etnik ve Floral Etkiler

Evlerde Etnik ve Floral Etkiler

Ev dekorasyonunun önemli detaylarından biri kuşkusuz kırlent ve yastıklar. Konforun yanı sıra dekoratif oluşlarıyla da sıklıkla tercih edilen yastıklar, farklı renk ve modelleriyle koltuk ve kanepelerin vazgeçilmez tamamlayıcıları oluyor. Modüler mobilyaların yanı sıra ev aksesuarlarında da geniş bir yelpazeye sahip olan Buka, yeni kırlentleriyle evinizin havasını değiştirecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.