Blog

Sarı Renk İle Evlerde Yüksek Enerji | Buka’nın Neşesi Evlere Sığmıyor

Sarı Renk İle Evlerde Yüksek Enerji | Buka’nın Neşesi Evlere Sığmıyor

Canlılığı ve parlaklığıyla neşeyi temsil eden sarı ve tonları, evlere enerji getiriyor. Kışın kasvetli atmosferini dağıtan enerjisi çok yüksek bu renk, yer aldığı ortamlara aydınlık ve yaşama sevinci katıyor. Mobilya sektöründe akıllı değişim konseptiyle hızla yol alan Buka, yaşam alanlarında sarının neşesini Mickey, Beetle ve Uno ile vurguluyor.

Dekorasyonda Aydınlatma | Işığın Ahengiyle Ferah Ortamlar Yaratın

Dekorasyonda Aydınlatma | Işığın Ahengiyle Ferah Ortamlar Yaratın

Dekorasyonun önemli detaylarından olan aydınlatma ürünleriyle, yaşam alanlarında farklı değişiklikler yapmadan etkili ambiyanslar yaratmak mümkün. Her zevke ve her bütçeye hitap eden özgün mobilyalarıyla öne çıkan Buka, aydınlatma koleksiyonundaki abajur ve lambader seçenekleriyle etkili ortamlar yaratmanızı sağlıyor.

Buka’dan Yılın İlk Fırsatı

Buka’dan Yılın İlk Fırsatı

Mobilyada akıllı değişim dönemini başlatan ve modüler mobilya grubu ürünlerini Türkiye ile buluşturan Buka, enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında düzenlediği kampanyalarına 2019 yılında da devam ediyor. Yılın ilk iki ayında evlerini yenilemek isteyenler ya da ev kuracaklar tüm mobilya ürünlerinde yüzde 20, kılıflarda ise yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak.

Dekorasyonun İşlevsel Tamamlayıcıları Sehpalar

Dekorasyonun İşlevsel Tamamlayıcıları Sehpalar

Salon ya da oturma odalarının dekorasyonunu tamamlarken perdeden halılara, duvar renginden aydınlatmaya kadar birçok detay öne çıkıyor. Dekorasyonda vazgeçilmez ürünlerden bir diğeri ise sehpalar. Hem mobilyalarla uyumu hem de işlevsel oluşlarıyla sehpalar dekorasyonun bütünlüğüne katkı sağlıyor. Modüler mobilyalarıyla akıllı değişim konseptini evlere taşıyan Buka, sehpa koleksiyonunda da kullanıcılara birbirinden farklı yüzey ve ayak seçenekleri sunuyor.

Dekorasyonda Kadife Trendi Devam Ediyor

Dekorasyonda Kadife Trendi Devam Ediyor

Son yıllarda modada çok fazla gördüğümüz kadife, dekorasyonda da popülerliğini koruyor. Modası hiç geçmeyen kadifeyi; koltuk ve kanepelerde, masaların sandalyelerinde ya da kanepe yastıklarında 2019 yılında da sıklıkla göreceğiz. Yaşam alanlarına sofistike ve şık bir hava katan kadifeyi; Buka’nın Diamond, Havana ve Avola koltuklarının yanı sıra kırlentleriyle de evlerinize taşıyabilirsiniz.

Buka'dan Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek

Buka'dan Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek

Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, topyekun enflasyonla mücadele kapsamında, her ay uyguladığı indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı.  Aralık ayının sonuna kadar ev kuracakları ya da evini yenilemek isteyenleri, tüm mobilya ürünlerinde yüzde 25 aksesuarlarda ise yüzde 60’a varan indirim fırsatı bekliyor.

Buka'da Fırsatlar Bitmiyor

Buka'da Fırsatlar Bitmiyor

Mobilyada akıllı değişim konseptini geliştiren ve farklı tasarımlarıyla çözümler yaratan Buka’da; kılıflar, ayaklar, kolçaklar değişiyor, fiyatlar değişmiyor. Döviz kuru ile artan maliyetlere rağmen fiyatlarında değişikliğe gitmeyen Buka, Eylül ayında tüm ürünlerinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

Dekorasyonun Gizli Kurtarıcıları: Puflar

Dekorasyonun Gizli Kurtarıcıları: Puflar

Dekorasyonun tamamlayıcı parçalarından pufların kullanım alanları sadece yatak odalarıyla sınırlı değil. Yeri geldiğinde üzerine oturulabilen, dinlenmek için tercih edilen ve hatta zaman zaman sehpa ya da sandık olarak kullanılan puflar, artık birçok evin kurtarıcısı durumunda. Bukalemunun renk değiştirme özelliğini tasarladığı ürünlerine yansıtan Buka, çok işlevli puflarıyla evlere hem şık hem de fonksiyonel çözümler sunuyor.

Buka'da Yaz Coşkusu Devam Ediyor

Buka'da Yaz Coşkusu Devam Ediyor

Farklı tasarımlarla yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka, Temmuz ayına özel kampanyasıyla yaz coşkusuna ortak olmaya devam ediyor. Temmuz ayı boyunca kampanya kapsamında Buka’dan satın alınan tüm oturma gruplarında, sehpalarda ve Hoppekids çocuk ürünlerinde yüzde 35, yemek odaları ve yatak odalarında ise yüzde 15 indirim uygulanacak.

Buka Şimdi de Kuzey Kıbrıs'ta!

Buka Şimdi de Kuzey Kıbrıs'ta!

Değişen yaşam koşullarına uyum gösteren ve hayatı kolaylaştıran mobilyalarıyla öne çıkan Buka, Türkiye sınırları dışındaki ilk mağazasını Kuzey Kıbrıs’ta faaliyete geçirdi. Türkiye’de kısa zamanda ve hızlı adımlarla büyüyen akıllı mobilya markası, hem inovatif hem de fonksiyonel ürünlerini artık  Kuzey Kıbrıslılarla buluşturuyor.

Evleneceklere Özel Fonksiyon Mobilyalar

Evleneceklere Özel Fonksiyon Mobilyalar

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte evlilik sezonu açıldı. Yeni bir hayata adıma atacak çiftlerin düğün telaşındaki en zorlu süreçlerinden biri kuşkusuz eve alınacak mobilya seçimi. Farklı tasarımlarla yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen Buka; yenilikçi ürünlerle oluşturulmuş koleksiyonlarıyla evlenecek çiftlere, evlerini hayal ettikleri gibi döşeme imkânı tanıyor.

Buka ile Yazın Enerjisini Evinizde Hissedin

Buka ile Yazın Enerjisini Evinizde Hissedin

Güneşin tüm enerjisi evlerimize girerken, yaz aylarının canlılığını daha fazla hissediyoruz. Yazın hafifletici etkisini yansıtan ferah mobilyalar ve doğanın canlanan renkleri de yaşam alanlarımızda yaz enerjisini hissetmemize yardımcı oluyor. Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, yaz aylarında bu enerjiyi doyasıya hissetmek isteyenlere değişken modüler parçalı mobilya, ev tekstili ve aksesuarlarıyla birçok seçenek sunuyor.

Dekorasyonda Yaz Coşkusu

Dekorasyonda Yaz Coşkusu

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yazın enerjisini evlerine yansıtmak isteyenler farklı dekoratif ürünlerle evlerini yeniliyor. Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan ve her eve uyum sağlayabilecek ürünleriyle sayısız alternatif sunan Buka, evini yenilemek isteyenlere ve yeni evlenecek çiftlere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Buka’dan 2 Temmuz’a kadar alışveriş yapanlar yazın coşkusunu hissedecek. Tüm oturma grubu, sehpa ve Hoppekids ürünlerinde geçerli olan kampanya kapsamında yüzde 35 indirim fırsatı elde edilecek. Yemek odaları ve yatak odalarında ise yüzde 15 indirim uygulanacak.

Annenizi Sevindirecek Tasarımlar Buka'da

Annenizi Sevindirecek Tasarımlar Buka'da

Yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka, Anneler Günü hediyesine henüz karar veremeyenlere özgün tasarımlı ürünleriyle birçok seçenek sunuyor. Buka, havlu ve bornozlardan, yastık ve dekoratif ev aksesuarlarına kadar farklı hediye alternatifleriyle annenizi mutlu etmenizi sağlayacak.

Buka’dan Evlere Şenlik Kampanya

Buka’dan Evlere Şenlik Kampanya

Bahar döneminde yeni evleneceklere ve evini döşeyeceklere Buka’dan çok güzel bir haber var. Evlere şenlik getiren kampanyayla, Buka’dan satın alınan tüm mobilyalara yüzde 15, seçili ürünlere ise yüzde 35 indirim uygulanıyor. Evlenenlere ve evlerine yenileyenlere 13 bin TL ve üzeri satış tutarına 2. kılıf hediyesi fırsatı da sunan kampanya, 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Evlerde Köşe Kapmaca Zamanı

Evlerde Köşe Kapmaca Zamanı

Ev dekorasyonunda kanepelerin diğer mobilyalarla uyumu kadar konforu da önem taşıyor. Buka’nın her eve ve zevke göre tasarladığı Linen, Nest ve Ege  kanepeleri rahatlıklarıyla dikkat çekiyor. Buka kanepeler hayatın tüm karmaşasından uzak, huzur dolu bir mola vaat ediyor.

Çiçek Desenleriyle Evinizi Bahara Hazırlayın

Çiçek Desenleriyle Evinizi Bahara Hazırlayın

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte değişim ve tazelenme isteği ev dekorasyonunda da kendini gösteriyor. Baharın enerjisini ve tazeliğini evlerine yansıtmak isteyenler farklı dekoratif ürünlerle evlerini yeniliyor. Doğal kumaşlar, aynalı objeler ve açık tonlarda mobilyaların yanı sıra doğadan esinlenilerek tasarlanan dekoratif objeler evlere bahar havası getiriyor.Buka Tasarım veProje Müdürü Hans Stöger evini bahara hazırlamak isteyenlere dekorasyonda önemli olacak püf noktaları veriyor.

Evlerde Etnik ve Floral Etkiler

Evlerde Etnik ve Floral Etkiler

Ev dekorasyonunun önemli detaylarından biri kuşkusuz kırlent ve yastıklar. Konforun yanı sıra dekoratif oluşlarıyla da sıklıkla tercih edilen yastıklar, farklı renk ve modelleriyle koltuk ve kanepelerin vazgeçilmez tamamlayıcıları oluyor. Modüler mobilyaların yanı sıra ev aksesuarlarında da geniş bir yelpazeye sahip olan Buka, yeni kırlentleriyle evinizin havasını değiştirecek.

Çocuk ve Bebek Odalarında Modülerlik Zamanı

Çocuk ve Bebek Odalarında Modülerlik Zamanı

Modüler ve akıllı mobilya ürünleri üreten Buka, yaratıcı ve ilham veren konseptlerine çocuk ve bebek odalarını ekledi. Danimarkalı Hoppekids firması ile iş birliği yapan Buka, markanın Türkiye temsilciliğini aldı. Çocukların hayal dünyalarını geliştiren onlara mutluluk ve konfor sunan Hoppekids ürünlerine artık Buka mağazalarından ulaşılabilecek.

Şık ve Modern Bayram Sofraları İçin

Şık ve Modern Bayram Sofraları İçin

Bayram deyince, ilk hazırlık evde başlar. Misafirleri en güzel şekilde ağırlamak için yapılan temizliğin ardından çıkılan bayramlık alışverişini konuklara ikram edilecek yemeklerin hazırlanması takip eder. Bayram lezzetlerini ön plana çıkarmak için ise şık masaları tamamlayan yemek takımları olmazsa olmazdır. 

Küçük Odaları Büyük Göstermenin Birkaç Adımı

Küçük Odaları Büyük Göstermenin Birkaç Adımı

Konforu ve şıklığı vadeden mobilya sektörünün yeni oyuncularından Buka Sofa, küçük alanları büyük ve ferah göstermenin yolları konusunda önemli ipuçları veriyor.

Coastal Stilini Evinize Taşıyın

Coastal Stilini Evinize Taşıyın

Sahil stiline uygun koltuk ve kanepeler, bu yaz evlerde yeni bir dönem başlatıyor. Siz de denizin canlı ve ferah esintisini coastal stili koltuk ve kanepelerle evlere taşıyabilirsiniz. Buka Sofa’nın sahil ruhuna özel tasarladığı kanepe ve koltuklar hem tarzları hem de renkleri ile gösterişten uzak, oldukça konforlu bir stil yaratıyor. 

Yağlı Boya Tablolar ile Duvarlarınıza Estetik Kazandırın

Yağlı Boya Tablolar ile Duvarlarınıza Estetik Kazandırın

İç mekan dekorasyonu yaparken duvarları unutmamak gerekiyor. Duvarınız ister boya ister duvar kağıdıyla kaplı olsun, çeşitli sanat tabloları kullanarak, evinize her zaman estetik ve farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Mekanınıza uygun tablo seçerken, tabloda kullanılan rengin dekorasyonunuzla uyumu, motifleri, çerçevesi gibi önemli unsurlara dikkat etmenizde fayda var. 

Ofisler İçin Ergonomik Tasarımlar Buka'da

Ofisler İçin Ergonomik Tasarımlar Buka'da

Şirketlerin prestij alanları toplantı odaları ve misafir bekleme alanlarıdır. İlk görüşte tasarım mobilyalar ise istisnasız herkesi etkiler. Misafirlere gösterilen özenin göstergesi olarak bekleme koltuklarının rahat, konforlu ve yeterli sayıda olmasına mutlaka dikkat edilmelidir. Sağlıklı, kaliteli ve dayanıklı mobilyalar üreten Buka Sofa’dan seçilen koltuklarla gönül rahatlığıyla misafir karşılayabilirsiniz.

Yeni Evlilerin Evi Özgür ve Rengârenk

Yeni Evlilerin Evi Özgür ve Rengârenk

Tüm dünyada yaşam şekillerinin değişmesi ile birlikte tüketiciler artık mobilyalarda şıklıkla birlikte pratik kullanım özellikleri arıyor. Gitgide yorucu bir hal alan iş dünyası ve günlük yaşamın stresi içinde tüketiciler hayatı kolaylaştıracak pratik, fonksiyonel ve rahat mobilyalara yöneliyor. Buka Sofa, yeni evlenecek olan çiftlere ve evini yenilemek isteyenlere rahat, saklama alanı olan, kumaş özellikleri ile hem kolay temizlenen hem de mevsime uyum sağlayan mobilyalar sunuyor.

Ev Dekorasyonunda İlkbahar Havası

Ev Dekorasyonunda İlkbahar Havası

Her sene Pantone tarafından belirlenen yılın rengi bu sene Greenery yeşili oldu. Logosu ve kurumsal rengi yeşil olan Buka Sofa, bahar aylarında yenilenme ve tazelenmeyi simgeleyen Greenery modasında uygun önerilerde bulunuyor. Buka Sofa Tasarım ve Proje Müdürü Hans Stöger; “Evlerini bahar aylarının enerjisi ile yenilemek isteyenler farklı etkilere sahip renklerin gücünü ruh hallerini olumlu yönde dönüştürmek için kullanabilir. İlkbahar aylarında mekâna ferahlık katmak için beyaz, krem veya pastel renklerin tercih edilmesi ruh halinizi pozitif olarak etkileyecektir” dedi.

Yılbaşında Evinize Renk Katacak Hediye Alternatifleri

Yılbaşında Evinize Renk Katacak Hediye Alternatifleri

Yeni yılda sevdiklerini özel bir hediye ile mutlu etmek isteyenler Buka Sofa’nın her tarza uygun olan hediye seçenekleriyle buluşuyor. Dekoratif yastıklar, mumluklar, şamdanlar gibi çeşitli aksesuar ürünleri, yeni yılda hem aileniz hem de sevdikleriniz için anlamlı ve kullanışlı bir hediye alternatifi oluyor.

Eviniz Kışa Hazır mı?

Eviniz Kışa Hazır mı?

Buka Sofa, kış aylarında daha sıcak, konforlu ve huzur dolu bir dekorasyon ile yaşam kalitenizi artırmak için öneriler sunuyor. Kış aylarında evlerde sıcak bir ortam yaratmak isteyenler koltukların üzerinde yapılacak küçük yastık dokunuşları ve dekoratif mumlarla samimi bir hava yakalayabiliyor. Buka Sofa Tasarımcısı Hans Stöger; kış aylarında evlerde krem, açık gri, bej gibi renklerle daha samimi bir ortam yaratılabileceğini ve kış aylarının soğuğunu unutturacak bir dokunuş getirilebileceğini belirtiyor. 

Daha Çok Alan İçin

Daha Çok Alan İçin

Hepimiz filmlerde gördüğümüz o çok katlı, 5 yatak odalı, geniş salonlu, önünde büyük bahçesi olan bir evde yaşamayı isterdik. Ancak büyük bir şehirde yaşıyorsanız ve milyarder değilseniz yazımız ilginizi çekebilir. :) Günümüzde büyük şehirlerde nüfus arttıkça metrekareler maalesef azalıyor. Oturum alanı azaldıkça yaşam alanları daralıyor ve ister istemez daha çok ihtiyacımızı karşılayacak eşyalara yöneliyoruz. Peki yapacağımız ufak dokunuşlarla evimizi nasıl daha ferah gösterip aynı zamanda dekorasyon zevkimizi yansıtabiliriz? İşte size bir kaç öneri... 

Evinizde Sonbahar Stili

Evinizde Sonbahar Stili

Soğuk havaların kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde, sıcacık bir kahve eşliğinde güzel bir romantik-komedi; artık haftasonları gezmelerinin yerine geçebilir, ya da arkadaşlarla oynanan eğlenceli bir grup oyunu, elimizdeki akıllı cihazlardan bir an da olsa kurtulmamızı sağlar. Evde geçirilen saatlerin arttığı bu mevsimde, sonbahar renklerini de evinize taşıyarak mevsime uyum sağlayabilirsiniz. Dekorasyonunuzda yapacağınız ufak tefek değişiklikler bir anda evinizin havasını değiştirebilir. İşte bir kaç ipucu... 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.