Koltuklar
   %20 İndirim Kendi Koltuğunu Tasarla
   Kanepeler
   %20 İndirim Kendi Kanepeni Tasarla
   Yataklı Kanepeler
   %20 İndirim Kendi Yataklı Kanepeni Tasarla
   Sehpalar
   %20 İndirim Kendi Sehpanı Tasarla
   Kırlentler
   %20 İndirim Kendi Kırlentini Seç
   Puflar
   %20 İndirim Kendi Pufunu Seç
   neden buka-2
   BUKAINSTAGRAM Takip Et
    BUKABLOG
    Tasarım Önerileri, Dekorasyon Önerileri ve Daha Fazlası BukaBlog’ta
    • Buka’dan Yılın İlk Fırsatı
     02 Ocak 2019

     Mobilyada akıllı değişim dönemini başlatan ve modüler mobilya grubu ürünlerini Türkiye ile buluşturan Buka, enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında düzenlediği kampanyalarına 2019 yılında da devam ediyor. Yılın ilk iki ayında evlerini yenilemek isteyenler ya da ev kuracaklar tüm mobilya ürünlerinde yüzde 20, kılıflarda ise yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak.

    • Dekorasyonun İşlevsel Tamamlayıcıları Sehpalar
     02 Ocak 2019

     Salon ya da oturma odalarının dekorasyonunu tamamlarken perdeden halılara, duvar renginden aydınlatmaya kadar birçok detay öne çıkıyor. Dekorasyonda vazgeçilmez ürünlerden bir diğeri ise sehpalar. Hem mobilyalarla uyumu hem de işlevsel oluşlarıyla sehpalar dekorasyonun bütünlüğüne katkı sağlıyor. Modüler mobilyalarıyla akıllı değişim konseptini evlere taşıyan Buka, sehpa koleksiyonunda da kullanıcılara birbirinden farklı yüzey ve ayak seçenekleri sunuyor.

    • Dekorasyonda Kadife Trendi Devam Ediyor
     02 Ocak 2019

     Son yıllarda modada çok fazla gördüğümüz kadife, dekorasyonda da popülerliğini koruyor. Modası hiç geçmeyen kadifeyi; koltuk ve kanepelerde, masaların sandalyelerinde ya da kanepe yastıklarında 2019 yılında da sıklıkla göreceğiz. Yaşam alanlarına sofistike ve şık bir hava katan kadifeyi; Buka’nın Diamond, Havana ve Avola koltuklarının yanı sıra kırlentleriyle de evlerinize taşıyabilirsiniz.

    • Buka'dan Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek
     05 Kasım 2018

     Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, topyekun enflasyonla mücadele kapsamında, her ay uyguladığı indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı.  Aralık ayının sonuna kadar ev kuracakları ya da evini yenilemek isteyenleri, tüm mobilya ürünlerinde yüzde 25 aksesuarlarda ise yüzde 60’a varan indirim fırsatı bekliyor.

    • Buka'da Fırsatlar Bitmiyor
     14 Eylül 2018

     Mobilyada akıllı değişim konseptini geliştiren ve farklı tasarımlarıyla çözümler yaratan Buka’da; kılıflar, ayaklar, kolçaklar değişiyor, fiyatlar değişmiyor. Döviz kuru ile artan maliyetlere rağmen fiyatlarında değişikliğe gitmeyen Buka, Eylül ayında tüm ürünlerinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

    • Dekorasyonun Gizli Kurtarıcıları: Puflar
     14 Eylül 2018

     Dekorasyonun tamamlayıcı parçalarından pufların kullanım alanları sadece yatak odalarıyla sınırlı değil. Yeri geldiğinde üzerine oturulabilen, dinlenmek için tercih edilen ve hatta zaman zaman sehpa ya da sandık olarak kullanılan puflar, artık birçok evin kurtarıcısı durumunda. Bukalemunun renk değiştirme özelliğini tasarladığı ürünlerine yansıtan Buka, çok işlevli puflarıyla evlere hem şık hem de fonksiyonel çözümler sunuyor.

    • Buka'da Yaz Coşkusu Devam Ediyor
     12 Temmuz 2018

     Farklı tasarımlarla yaşam alanlarını değiştirmeyi hedefleyen mobilya markası Buka, Temmuz ayına özel kampanyasıyla yaz coşkusuna ortak olmaya devam ediyor. Temmuz ayı boyunca kampanya kapsamında Buka’dan satın alınan tüm oturma gruplarında, sehpalarda ve Hoppekids çocuk ürünlerinde yüzde 35, yemek odaları ve yatak odalarında ise yüzde 15 indirim uygulanacak.

    • Buka Şimdi de Kuzey Kıbrıs'ta!
     27 Haziran 2018

     Değişen yaşam koşullarına uyum gösteren ve hayatı kolaylaştıran mobilyalarıyla öne çıkan Buka, Türkiye sınırları dışındaki ilk mağazasını Kuzey Kıbrıs’ta faaliyete geçirdi. Türkiye’de kısa zamanda ve hızlı adımlarla büyüyen akıllı mobilya markası, hem inovatif hem de fonksiyonel ürünlerini artık  Kuzey Kıbrıslılarla buluşturuyor.

    Fonksiyonel Tasarım
    24 Ay Garanti
    Güvenli Alışveriş
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.