Koltuklar
   Kanepeler
   Yataklı Kanepeler
   Kırlentler
   neden buka-2
   BUKAINSTAGRAM Takip Et
    BUKABLOG
    Tasarım Önerileri, Dekorasyon Önerileri ve Daha Fazlası BukaBlog’ta
    • Sarı Renk İle Evlerde Yüksek Enerji | Buka’nın Neşesi Evlere Sığmıyor
     25 Mart 2019

     Canlılığı ve parlaklığıyla neşeyi temsil eden sarı ve tonları, evlere enerji getiriyor. Kışın kasvetli atmosferini dağıtan enerjisi çok yüksek bu renk, yer aldığı ortamlara aydınlık ve yaşama sevinci katıyor. Mobilya sektöründe akıllı değişim konseptiyle hızla yol alan Buka, yaşam alanlarında sarının neşesini Mickey, Beetle ve Uno ile vurguluyor.

    • Dekorasyonda Aydınlatma | Işığın Ahengiyle Ferah Ortamlar Yaratın
     25 Mart 2019

     Dekorasyonun önemli detaylarından olan aydınlatma ürünleriyle, yaşam alanlarında farklı değişiklikler yapmadan etkili ambiyanslar yaratmak mümkün. Her zevke ve her bütçeye hitap eden özgün mobilyalarıyla öne çıkan Buka, aydınlatma koleksiyonundaki abajur ve lambader seçenekleriyle etkili ortamlar yaratmanızı sağlıyor.

    • Buka’dan Yılın İlk Fırsatı
     02 Ocak 2019

     Mobilyada akıllı değişim dönemini başlatan ve modüler mobilya grubu ürünlerini Türkiye ile buluşturan Buka, enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında düzenlediği kampanyalarına 2019 yılında da devam ediyor. Yılın ilk iki ayında evlerini yenilemek isteyenler ya da ev kuracaklar tüm mobilya ürünlerinde yüzde 20, kılıflarda ise yüzde 50 indirim fırsatından yararlanacak.

    • Dekorasyonun İşlevsel Tamamlayıcıları Sehpalar
     02 Ocak 2019

     Salon ya da oturma odalarının dekorasyonunu tamamlarken perdeden halılara, duvar renginden aydınlatmaya kadar birçok detay öne çıkıyor. Dekorasyonda vazgeçilmez ürünlerden bir diğeri ise sehpalar. Hem mobilyalarla uyumu hem de işlevsel oluşlarıyla sehpalar dekorasyonun bütünlüğüne katkı sağlıyor. Modüler mobilyalarıyla akıllı değişim konseptini evlere taşıyan Buka, sehpa koleksiyonunda da kullanıcılara birbirinden farklı yüzey ve ayak seçenekleri sunuyor.

    • Dekorasyonda Kadife Trendi Devam Ediyor
     02 Ocak 2019

     Son yıllarda modada çok fazla gördüğümüz kadife, dekorasyonda da popülerliğini koruyor. Modası hiç geçmeyen kadifeyi; koltuk ve kanepelerde, masaların sandalyelerinde ya da kanepe yastıklarında 2019 yılında da sıklıkla göreceğiz. Yaşam alanlarına sofistike ve şık bir hava katan kadifeyi; Buka’nın Diamond, Havana ve Avola koltuklarının yanı sıra kırlentleriyle de evlerinize taşıyabilirsiniz.

    • Buka'dan Enflasyonla Mücadeleye Tam Destek
     05 Kasım 2018

     Akıllı değişim konseptiyle öne çıkan Buka, topyekun enflasyonla mücadele kapsamında, her ay uyguladığı indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı.  Aralık ayının sonuna kadar ev kuracakları ya da evini yenilemek isteyenleri, tüm mobilya ürünlerinde yüzde 25 aksesuarlarda ise yüzde 60’a varan indirim fırsatı bekliyor.

    • Buka'da Fırsatlar Bitmiyor
     14 Eylül 2018

     Mobilyada akıllı değişim konseptini geliştiren ve farklı tasarımlarıyla çözümler yaratan Buka’da; kılıflar, ayaklar, kolçaklar değişiyor, fiyatlar değişmiyor. Döviz kuru ile artan maliyetlere rağmen fiyatlarında değişikliğe gitmeyen Buka, Eylül ayında tüm ürünlerinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

    • Dekorasyonun Gizli Kurtarıcıları: Puflar
     14 Eylül 2018

     Dekorasyonun tamamlayıcı parçalarından pufların kullanım alanları sadece yatak odalarıyla sınırlı değil. Yeri geldiğinde üzerine oturulabilen, dinlenmek için tercih edilen ve hatta zaman zaman sehpa ya da sandık olarak kullanılan puflar, artık birçok evin kurtarıcısı durumunda. Bukalemunun renk değiştirme özelliğini tasarladığı ürünlerine yansıtan Buka, çok işlevli puflarıyla evlere hem şık hem de fonksiyonel çözümler sunuyor.

    Fonksiyonel Tasarım
    24 Ay Garanti
    Güvenli Alışveriş
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.